Siedziba naszej firmy mieści się w woj. mazowieckim. Nasze ekipy techniczne wykonują montaże w takich miastach i okolicach jak: Warszawa, Płock, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Ciechanów, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Białystok, Łomża, Zambrów, Ełk, Grajewo (woj. mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie).

 

 

W innych rejonach kraju nasze bramy instalują firmy partnerskie, ktróre współpracują z nami w zakresie montażu i serwisu. Obsługujemy woj. śląskie, dolnośląskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubuskie i zachodnio-pomorskie.

 

 

 

 

 

 

Bramy przemysłowe dostarczane są naszym transportem na miejsce wskazane przez Klienta. Koszty dostawy i montażu ustalane są indywidualnie w zależności od ilości zamawianych bram, a także od ich rozmiaru.

Ceny bram przemysłowych uzależnione są od rozmiaru bramy a także od elementów dodatkowych takich jak okienka, panele przeszklone, drzwi przejściowe, napędy elektryczne lub przekładnie łańcuchowe do obsługi ręcznej.

 

 

W ofercie posiadamy również bramy warsztatowe panoramiczne oznaczone symblem TLP FV lub TLP FV TERMO. Standardowo w bramach tego typu pierwszy panel jest panelem pełnym, pozostałe to panele przeszklone w ramie aluminium. W standardzie występuje podwójna szyba akrylowa.

 

 

 Bramy warsztatowe TLP FV TERMO posiadają dodatkową przegrodę termiczną dla osiągnięcia lepszych parametrów cieplnych.

 

 

 

 

Zobacz również:

Bramy Przemysłowe - Typy prowadnic.

Bramy z drzwiami przejściowymi.

Bramy z okienkami.

Napędy do bram przemysłowych.

 

 


 

 

 

 

 

Film pokazujący bramę o wymiarach 4150x9000 mm ze specjalnym napędem elektrycznym.