infolinia: 800 707 999

 

Bramy garażowe do garaży zbiorczych, podziemnych ze względu na intensywność pracy wymagają rozwiązań typowo przemysłowych, zaplanowanych do częstego użytkowania. Bramy segementowe przeznaczone do takich miejsc najczęściej wyposażone są w sprężyny skrętne obliczone na 50 000 lub 100 000 cykli.

W większości przypadków do garaży zbiorczych, wielostanowiskowych stosuje się typowe bramy segmentowe zbudowane z paneli ocieplanych standardowych. Można zastosować również różne opcje okien lub paneli przeszklonych. Czasami zdarza się jednak, że projekt budynku wymaga zastosowania bram segmentowych przemysłowych typu TLT (bramy wentylacyjne) ze specjalnym panelem umożliwiającym przepływ powietrza. Wentylacja garaży podziemnych jest zagadnieniem istotnym z punktu widzenia bezpieczeństwa. 

 

 

 

 

Bramy garażowe RYTERNA TLT zaprojektowano dla zapewnienia intensywnej wentylacji w garażach podziemnych i parkingach. Aluminiowa rama z perforowanych, ocynkowanych i powlekanych blach stalowych zapewnia wymagany przepływ powietrza.

Na życzenie inwestorów oferujemy dwa rodzaje sieci wentylacyjnych, z dwoma różnymi rozmiarami otworów wlotowych - 5 mm i 10 mm. Brama może w całości być zbudowana z panela TLT lub wyposażona w wymaganą ilość tego typu paneli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy również specjalne systemy automatyki do bram garażowych tego typu. Najważniejszą sprawą w bramach do garaży zbiorczych, do garaży podziemnych jest bezpieczeństwo użytkowania. Brama może być wyposażona w kilka różnych systemów bezpieczeństwa, lampy sygnalizacyjne a także semafory.

Nasza firma oferuje również różne systemy sterowania bramą, które np. mogą gwarantować pierszeństwo przejazdu w wybranym kierunku.

 

 

Bramy garażowe przemysłowe mogą być wyposażone również w drzwi przejściowe jednak w tych przypadkach istnieje konieczność zastosowania precyzyjnych systemów bezpieczeństwa aby uruchomienie bramy w momencie otwarcia drzwi przejściowych było niemożliwe.

 

 

Nasza firma oferuje również specjalne systemy sterowania bezprzewodowego, systemy pilotów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Dostarczone piloty do bramy mogą być fabrycznie ponumerowane co ułatwia zarządzanie pakietem pilotów. Jeżeli do napędu jest dostarczonych 50 pilotów to każdy z nich będzie posiadał numer od 1 do 50. Na tej podstawie osoby zarządzające we wspólnocie mogą rozdysponować piloty, tworząc listę lokatorów np. Jan Kowalski - pilot nr 24. Jeżeli Pan Kowlaski zagubi pilot lub go zniszczy na jego miejsce zostanie zaprogramowany kolejny pilot z tym samym numerem. W chwili użycia nowego pilota stary pilot straci swoje uprawnienia.

Podobne rozwiązania stosujemy w przypadku montażu szlabanów parkingowych, które również posiadamy w ofercie. Bazujemy głównie na profesjonalnych szlabanach hydraulicznych firmy FAAC i elektromechanicznych takich firm jak Beninca czy Came.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem bram garażowych przemysłowych. 

lub
wyślij zapytanie dot. bram segmentowych.