Standardowe bramy garażowe przemysłowe produkowane są z paneli segmentowych typu sandwich o grubości 40 mm.

W naszej ofercie są również dostępne bramy z panelem o grubości 80 mm.

 

 

 

 

Płaszcz bramy segmentowej jest objęty gwarancją
na okres 10 lat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bramy przemysłowe z panelem o grubości 80 mm to doskonała propozycja do obiektów, gdzie wymagane są doskonałe właściwości cieplne bramy.

W tym modelu bramy zastosowano również podwóje uszczelki dolne i specjalne okienka z pakietem 3-szybowym.

Zobacz więcej informacji na temat "ciepłych" bram przemysłowych Ryterna TLP 80 - ulotka.

 

Bramy przemysłowe Thermo dedykowane są do obiektów przemysłowych, magazynów z żywnością itp. Podobnie jak w przypadku bram TLP dostępne są różne systemy prowadnic.
W wersji standardowej brama jest produkowana w kolorze białym, ale istnieje możlowość pomalowania na dowolny kolor z palety RAL.

 

 

DUŻY WYBÓR KOLORÓW BEZ DOPŁAT.

 

Bramy przemysłowe firmy RYTERNA występują w wielu kolorach standardowych przy zastosowaniu paneli z przetłoczeniami tzw. niskimi. Tego typu rodzaj przetłoczenia jest najczęściej spotykany w bramach segmentowych przemysłowych.

 

 

Bogata oferta kolorystyczna pozwala dopasować bramę garażową do wyglądu całego budynku. Istnieje możlowość wyprodukowania bramy z płaszczem w okleinie drewnopodobnej np. orzech, złoty dąb czy mahoń.

 

 

 

 

 

 

 

 

Płaszcz bramy złożony jest z paneli o wysokości 500 lub 610 mm. Na zdjęciu obok prezentujemy panel z przetłoczeniem niskim, który występuje w wielu standardowych kolorach.

Bramy w okleinie derwnopodobniej dostarczane są z panelami z przetłoczeniem pojedynczym - każdy panel jest przetłoczony na środku co sprawia wrażenie jakby brama składała się z 25-30 cm desek drewnianych.

Dostępne są także panele bez przetłoczeń, ale w tym przypadku paleta kolorów jest ograniczona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie posiadamy również panele tzw. przetłoczenia makro. Ten model paneli jest dedykowany dla nowoczesnych budynków - idealnie prezentuje się w kolorze srebrnym RAL 9007 i szarym grafitowym RAL 7016. 

 

 

Elementy metalowe (zawiasy, prowadnice itp.) bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej. Istnieje również wersja bram gdzie elementy te są wykonane ze stali nierdzewnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bramy Garażowe Przemysłowe - Bramy Przemysłowe Warszawa